Kennelist

lemmikute-selfi

Meie kennel asub Jõgeva lähedal. Meie kodus elavad armastatud pereliikmetena viis kuldset retriiverit ja viis welshi springerspanjelit.

Meie esimene kuldne retriiver Siimlines Wild On Tara kodunimega Tayra on sündinud 31.03.2009 kennelis Siimline`s. Kuna enne Tayrat oli meil õuekoer, siis oli suur tahtmine endale saada toakoer, kes oleks alati enda ligiduses ja saaks teda kallistada ning nunnutada 🙂 Sel ajal ei osanud isegi mitte mõelda sellele, et kunagi haarab ohjad näitusepisik ja hakkan oma koertega näitused külastama. Läks aastake ja tundus, et Tayral on üksinda igav. Pöördusin taas kasvataja poole murega, et tahaks ikka Tayrale seltsilist. Oktoobris 2010 saabus Portugalist First In Line De Boscardini kodunimega Heidi. Heidi oli siis 6 kuune, kui ta meie juurde elama asus.  Paar aastat hiljem tekkis tõsine huvi aretuse vastu. Meie enda esimesed kutsikad sündisid mais 2013. See pesakond sündis Siimline`s kennelnime all. Oma kennelnime saime vormistatud oktoobris 2013, sellest ajast oleme Kuldsete retriiverite tõuühingu liikmed.

Welshi springerspanjelid jõudsid meie südamesse tänu sellele ,et otsisin tütrele koera, kellega näitustel käia ja harrastada koerasporti. Pikalt uurisin tõuge ja nende iseloomustusi. Järsku avastasin, et meil Eestis on müüa welshi springerspanjeli kutsikad. Läksime neid kutsubeebisid vaatama ja tekkis kohe tunne, et see tõug sobib meie kuldsete retriiveritega. Mais 2015 tõimegi koju esimese welshi springerspanjeli kutsika. Kelle nimeks sai Reachel. Meeletult laheda iseloomuga koerad, emotsionaalsed ja samas palju aktiivsemad kui kuldsed retriiverid. Mõlemad tõud sobisid väga hästi.  Tekkis tahtmine leida enda kennelisse veel üks welshi springerspanjel. Otsisime lähiriigid läbi ja ei leidnud mitte ühtegi sobilikku. Olime oma kriteeriumid seadnud suht kõrgeks. Kirjutasin Hollandisse Inma`s kennelisse ja üllatuseks sain väga ruttu vastuse, et mingi aeg on kutsikad sündimas. Jäime siis ootele ja endal selline rõõm, et saame mingi aeg uue beebi koju. Aga sel korral läks veits teisti.Kevadel kirjutas kennelist Inma`s Ine, et pakkuda on 6 kuune kutsikas, et on väga hea välimusega ja paljulubav näitusteks. Veits mõtlemist ja autole hääled sisse 😀  24 tundi sinna ja olimegi kohal, kutsikas oli super nunnu ja väga ilusa välimikuga, lausa uskumatu,et see koer röövis mu südame täielikult 🙂 Nii saabus siis Dodge (Inma`s Counting Stars) Eestisse elama.

Suurim tänu oma praegustele ja tulevastele kutsikaomanikele, et jagate oma lemmikutele niipalju armastust ja hoolt!

Olen uhke oma kasvandike üle 🙂

Lisa kommentaar

"Koertega koos olles ei tunne vaim kunagi üksildust. Me kuulume kokku." (Baffini saare inuiitide ütlus)