Greenhills Listen To Your Heart

Mia on sündinud 19.06.2015

Kuupäev Näitus Kohtunik Klass Tulemused
06.11.2016 Rahvusvaheline näitus, Tartu Domenico Di Matteo (Italy) Noorteklass SP 1 SK PE4
05.11.2016 Rahvusvaheline näitus, Tartu Tony Rainey (Ireland) Noorteklass SP 1 SK PE3
25.09.2016 Rahvuslik näitus, Saku Suurhall, Tallinn Peter F. Berchtold (Austria) Juunioriklass VH
24.09.2016 Rahvuslik näitus, Saku Suurhall, Tallinn Lessi Tchistiakova (Russia) Juunioriklass SP 1 SK PE2 VSPJ
14.08.2016 Rahvuslik näitus, Ülenurme, Eesti Põllumajandusmuuseum Evelyn Hurley (Ireland) Juunioriklass SP 4
13.08.2016 Rahvuslik näitus, Ülenurme, Eesti Põllumajandusmuuseum Ahmet Cem Sütünc (Turkey) Juunioriklass SP 1 SK PE2 TPJ
31.07.2016 VIII ja IX rühma näitus, Kuressaare Lossipark, Saaremaa Marko Lepasaar (Eesti) Juunioriklass SP 2 SK PE3
30.07.2016 Saaremaa Rahvuslik näitus, Kuressaare Lossipark, Saaremaa Kalvo Kriisk (Eesti) Juunioriklass SP 3 SK
24.07.2016 Rahvuslik näitus, Tartumaa Elena Matveeva (Russia) Juunioriklass SP 1 SK PE1 TPJ Jun SERT TP
23.07.2016 Rahvuslik näitus, Tartumaa Enrico Drudi (San Marino) Juunioriklass SP 2 SK PE3 Jun SERT
10.07.2016 Rahvusvaheline näitus, Pärnu Ingrid Hein (Eesti) Juunioriklass SP 2
09.07.2016 Rahvusvaheline näitus, Pärnu Beata Petkevica (Latvia) Juunioriklass SP
18.06.2016 Rahvuslik näitus, Vanamõisa, Harjumaa Vera Smirnova (Eesti) Juunioriklass SP 2 SK
05.06.2016 Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2016”, Kalevi Keskstaadion, Tallinn Börje Johansson (Sweden) Juunioriklass SP 3 SK
04.06.2016 Retriiverite erinäitus, Luige, Harjumaa Silvana Vučkovic (Serbia) Juunioriklass SP 4 SK
08.05.2016 Rahvuslik näitus, Rakvere Rita Kadike-Skadina (Latvia) Juunioriklass SP 1 SK PE1 VSPJ Jun SERT VSP
07.05.2016 Rahvuslik näitus, Rakvere Anca Giura (Romania) Juunioriklass SP 4 SK
17.04.2016 Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2016”, Saku Suurhall, Tallinn Péter Harsányi (Hungary) Juunioriklass SP 3
06.02.2016 VIII ja IX rühma näitus, sh kuldsete retriiverite erinäitus, Kristiine Spordihall, Tallinn Christine Ashton (United Kingdom) Kutsikaklass 3 EAH
10.01.2016 Rahvuslik näitus, Tartu Näitused Messikeskus, Tartu Viera Vitkova (Slovakia) Kutsikaklass 1 EAH VSPK
09.01.2016 Rahvuslik näitus, Tartu Näitused Messikeskus, Tartu Renata Petkeviciene (Lithuania) Kutsikaklass 2 EAH
29.11.2015 Rahvuslik näitus, Narva Spordikeskus Zlatina Davidovska (Bulgaria) Beebiklass 1 EAH TPB
28.11.2015 Rahvuslik näitus, Narva Spordikeskus Harry Tast (Finland) Beebiklass 1 EAH TPB

 

Läbitud terviseuuringud:
Aeg Uuring Koht Tulemus
14.07.2016 Düsplaasia B/B
14.07.2016 Küünarliigeste uuring 0/2
12.01.2017 Pärilike silmahaiguste uuring leiuta

 

 

"Koertega koos olles ei tunne vaim kunagi üksildust. Me kuulume kokku." (Baffini saare inuiitide ütlus)