Wildest Dreams

DSC00026

 

Lara on sündinud 01.05.2013

Puusad B/C

Küünarliigesed 0/0

Näitusetulemused:
Kuupäev Näitus Kohtunik Klass Tulemused
19.10.2014 Kõikide tõugude näitus Irina Poletaeva (Finland) Juunioriklass VH
18.10.2014 Kõikide tõugude näitus Tatjana Urek (Slovenia) Juunioriklass SP 4
28.09.2014 Kõikide tõugude näitus Hans Boelaars (The Netherlands) Juunioriklass SP 1 SK PE1 TPJ Jun SERT TP
27.09.2014 Kõikide tõugude näitus Branislav Rajic (Slovenia) Juunioriklass SP 4 SK
31.08.2014 Kõikide tõugude näitus Kalvo Kriisk (Eesti) Juunioriklass SP 3 SK PE3
30.08.2014 Kõikide tõugude näitus Dina Korna (Eesti) Juunioriklass SP 2 SK PE2 Jun SERT
26.07.2014 Kõikide tõugude näitus Inga Siil (Eesti) Juunioriklass SP 3 SK
12.07.2014 Kuldsete retriiverite erinäitus Viveca Lahokoski (Finland) Juunioriklass SP 3
EST-00433/12
IPCRESS FLY ME TO THE MOON SIIMLINE
KCSB0770CV
ZAMPANZAR SAY IT AGAIN SHARDANELL
KCSB3519CQ
SHARDANELL CASTASPELL
KCSB3773CN
IPCRESS SIR THOMAS
KCAB00329905
LOVEHAYNE SCARLET SAGE FOR SHARDANELL
LOE1580582
ZAMPANZAR SKY ATNIGHT
KCSB1901CN
ERINDERRY GAELIC MINSTREL
LOE1252808
SAMSARA OF GLEN SHEALLAG
AF01803308
GRACEWOOD IRRESISTIBLE AT IPCRESS
KCSB2100CP
SHARDANELL TALK O’THE TOWNATIPCRESS
KCSB3773CN
IPCRESS SIR THOMAS
KCAB00329905
LOVEHAYNE SCARLET SAGE FOR SHARDANELL
KCSB2591CQ
GRACEWOOD FORTUNE COOKIE
AKC866955/02
GAZON CHASE A DREAM
KCAA04777303
GRACEWOOD DEJA VU
EST-01915/09
SIIMLINE’S WILD ON TARA
FIN53104/07
DREAM MAX GUNDE SVAN
S13250/2005
DREAM MAX PARADISE APPLE
S56681/2001
JAZZMAN’S DA CAPO
S52608/2002
EPLEPAI AV VERNIK
S54733/99
PALAM’S HANNA MY DREAMS
S11774/94
BLAKESLEY CROMWELL
S31050/96
BIRDCHERRYS WILDEST DREAMS
EST-03583/05
GYPSY’S SOUL ISABELLA
EST-02243/04
DEWMIST SILK SPIRIT
KCSB1901CN
ERINDERRY GAELIC MINSTREL
S52943/98
STYAL SILKSILLA
EST-01148/01
ŠEL FANTASTIKA
LŠVK GR 0027/98
BRITANIS HERKUS
LŠVK GR 0005/96
NIGHTDREAM KIRI TE KANAWA

Lisa kommentaar

"Koertega koos olles ei tunne vaim kunagi üksildust. Me kuulume kokku." (Baffini saare inuiitide ütlus)